Wydawnictwo Wiedza i Praktyka

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka zajmuje się wydawaniem publikacji dla specjalistów z poszczególnych dziedzin. Pierwsza publikacją wydawnictwa był „Poradnik Podatnika”, który odniósł bardzo duży sukces. W kolejnych latach WiP rozszerzało swoją działalność o nowe grona odbiorców z różnych zawodów i profesji. Dziś spod skrzydeł tego wydawnictwa wychodzą publikacje kierowane dla urzędników, dyrektorów szkół, pracowników kadr, BHP, ubezpieczeń społecznych, ochrony środowiska i wielu innych. Są one dobrą pomocą naukową nie tylko dla właścicieli małych firm, ale także dla dużych przedsiębiorców i pracowników sektora zarówno prywatnego jak i publicznego. Oprócz wydawanych w klasycznej formie papierowej publikacji, może znaleźć także informacje przenoszone elektrycznie, portale internetowe oraz materiały wideo.

Publikacje

Publikacje zostają stworzone przez najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, są nimi profesorzy, wykładowcy akademiccy, sędziowie, ministrowie, pracownicy urzędów publicznych. Wydawnictwo prowadzi także sprzedaż na próbę, oznacza to, że użytkownicy w każdym momencie mogą zrezygnować z zamawianej prenumeraty danych publikacji. Jest także możliwy dostęp do pojedynczych artykułów w ramach wykupu jednorazowego dostępu. Zamawianie publikacji jest bardzo łatwe, wystarczy znaleźć na stronie internetowej interesującą nas pozycję i zamówić przez telefon.

Opinie o WiP

Opinie o WiP są bardzo pozytywne, klienci są zadowoleni ze współpracy, która zawsze odbywa się terminowo. Wydawnictwo bardzo dba o bazę klientów i robi wszystko aby dostawali oni zamówione publikacje na czas i w stanie idealnym. Umowy są skonstruowane w sposób bezpieczny, bez kruczków prawnych na niekorzyść klienta. Kontakt z wydawnictwem jest również bardzo łatwy, może się odbyć drogą telefoniczną, mailową lub na Facebooku. Wydawnictwo przekazuje do dyspozycji klientów tzn. Ambasadora Klienta, który ma za zadanie pomóc klientom rozwiązać ich problemy z wydawnictwem, jeżeli takie zaistnieją. Dane klientów są ściśle chronione przed upublicznieniem.

admin

2 komentarze to “Wydawnictwo Wiedza i Praktyka”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. Grego - Listopad 12, 2018 Odpowiedz

    No moja opnia nie może być inna niż na plus. Bardzo użyteczne informacje w przystępnej formie.

  2. Boguś - Listopad 13, 2018 Odpowiedz

    Zgadzam się w zupełności

Leave a Reply

Your email address will not be published.